Mūsų prioritetas – būti atsakingu verslu

„Acme Grupė“ elgesio kodeksas pateikia gaires, padedančias įgyvendinti „Acme Grupės“ vertybes ir užtikrinti „Acme Grupės“ vidinių taisyklių bei aukščiausių verslo etikos standartų laikymąsi praktikoje. Tai leidžia mums vystyti ilgalaikius santykius su klientais ir partneriais, užtikrinti prekių ir paslaugų kokybę, skatinti geriausius darbuotojus. Plačiau su elgesio kodeksu galite susipažinti parsiuntę pateiktą dokumentą.

Siekiame ne tik atitikti minimalius teisės aktų reikalavimus, mūsų prioritetas būti atsakingu verslu. Užtikrindami visų „Acme Grupės“ bendrovių vertybių ir bendrųjų veiklos principų laikymąsi, norime pirmieji pastebėti ir gauti informaciją apie bendrovių darbuotojų galimus teisės aktų pažeidimus, atliekant savo veiklos funkcijas Lietuvoje ar užsienio šalyse. Apie pastebėtus minimus atvejus maloniai prašome pranešti e. paštu compliance@acme.lt. Užtikriname, Jūsų pranešimai bus operatyviai ir kruopščiai išnagrinėti.

Etikos kodeksą galite rasti čia https://acmegrupe.lt/wp-content/uploads/2024/06/ACG-valdybos-patvirtintas-Elgesio-kodeksas-LT.pdf